Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co tak narzekać ? zwolnij się jeden z drugim a nie dajecie z siebie robić niewolników i parobasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"im na pewno jest dobrze bo nie musza ciągnąc palet wazacych do 200kg " 600-700kg chciałeś chyba powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem tych jęków. Czy to jest teren ogrodzony drutem kolczastym i za próbę ucieczki wsadzają do gazu jak w Brzezince? Nie. Skoro wam nie pasuje i warunki są tragiczne - zmieniacie pracę. Jak pracodawca zauważy, że ludzie masowo odchodzą, będzie musiał zmienić podejście. Zaraz pewnie pojawią się argumenty, że gdzie osoby w podeszłym wieku, z doswiadczeniem właściwie głównie w tej branży, czy bez wykształcenia, znajdą inną pracę. Ale kto wam od razu każe zmieniać zawód? Przecież jest wiele osiedlowych sklepików, czy dyskontów. Tam obroty są, bo ludzie z okolicy robią codzienne zakupy, zamiast jeździć do wielkiego hipermarketu. Pewnie też nie raz jest rozładunek, remanent, czy kolejki przy kasach. Pewnie też zdarzają się czasem nadgodziny. Atmosfera pracy i podejście do pracownika mogą być jednak zgoła inne, a przecież o to wam chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta co pisze od poczatku ze narzekacie .. Zwolnijcie sie jak wam nie pasuje... Robic wam sie nie chce ... Jestes zdrowo pierdolnieta lub pierdolniety i nie pozdrawiam pewnie siedzisz i pierdzisz w krzesło i nic nie robisz....a ważysz pewnie i swoje bo na mozg ci naciska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam takie komentarze jak są niżej to żygac mi się chce zwolnij się kurwa jak ktoś nie ma wyjścia i ma rodzinę na utrzymaniu to musi pracować za co mają żyć za ta jałmużnę co da im miasto o ile da czy maja z głodu umzec kurna ludzie ogarnijcie się sami wiecie że w Polsce tak łatwo nie idzie dostać dobrej pracy a wypisujecie takie bzdury i krytykować tylko potraficie. Jak ktoś nie pracował w markecie to niech się wogole nie wypowiada i niech nie wypisuje bezmyslnych i beznadziejnych komentarzy. Osobiście jest mi żal tych ludzi i życzę im szybkiego załatwienia tej sprawy i normalnego trybu pracy powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że tak jest nie tylko tam.W moim miejscu pracy też pilnują bardziej pracowników niż klientów.Czekają aż ktoś się potknie a wtedy wlepiają kary.W Lublinie z miejsc pracy zrobiły się obozy pracy gdzie pracownik jest szczurem którego w każdej chwili można zdeptać i zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jakoś nie szkoda, a na brak studiów są 3 słowa: opanuj kurwa komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Guest 1 od dolu - osiedlowe sklepiki padaja na pysk od lat w kazdym miescie gdzie wybudowano markety typu Auchan,Netto itd. ludzie wola jechac pol godziny i stac w kolejkach , byle wszystko co potrzebuja nabyc w jednym sklepie i nie biegac po miescie i zaplacic za po o wiele nizsza cene niz w osiedlowym sklepiku do Guest 2 od dolu Pracowalem 2 lata w Auchan wiem jak tam ciezko , ale qrwa nikt nie mialczal , nierozumie tych jekow 1-pani cierpiacej bo komorek nie mozna ze soba zabierac , ha ha ha bo do menagera trza zadzwonic ??!!! KAZDY dzial ma swoj telefon dzieki ktorym dodzwonisz sie do menagera , zastepcy menagera , na kasy i do ochrony , pracownik dyzurny tez ma przy sobie łoki toki , 2- inspekcja pracy nic nie zrobi , bo wlasnie tylko uzywanie wuzkow widlowych nazywanych pieskami jest bezpieczne i dostepne dla wszystkich ,na KAZDY inny typ wuzkow trzeba zrobic KURS i go qrwa ZDAC ! 3-premie które często dostajemy, są śmieszne. PREMIE !!! ma raz w roku mielismy premie , jesli wogole i sie zylo 4-u nas na jedna kasjerke byly nakierowane 4 kamery sprawdzali czy kasjerki nie kradna , czy za dlugo nie kasuja , czy sprawdza opakowania i pudla czy klient nie podmienil innego towaru i mialy robione koszyki plapki czyli znajomi i rodzina menagerow, ochrony i smietanki oszolomskiej podmienialy etykiety, kartony chowaly rozne rzeczy zeby jak najtaniej kupic lub wyniesc bez placenia , jesli kasjerka nie znalazla bledow to miala nagane lub tracila prace ,po kilka kamer na dzial , z tylu na magazynach w kazdym magazynie prawie i po 2 na kazdym zakrecie 5- jak gadasz za dlugo to po dupie dostajesz i tak jest jak sie nie mysli , skoro wiesz ze patrza na ciebie i dyskusje uzadzasz ... oni patrza i powinnas to pamietac oraz to ze jedyne co widza to jezyk ciala , jak klepiesz jadaczka i na tym koniec to znajomi i rodzina , a jak bedziesz pokazywala reka , na produkty na twoim dziale i bedziesz z kolezanka ze szkoly gadala o duperelach , to sie nie polapia , potem idziesz do innej polki na swoim dziale biezesz jakis produkt , pokazujesz jej i gadasz sobie dalej , ty gawozysz a oni widza ze starasz sie sprzedac i informujesz potencjalnego klienta do produktow . PODSUMOWANIE - osoba ktora tak sie zali a) nigdy w zyciu jeszcze nie pracowala , i wydaje jej sie ze praca to zabicie wolnego czasu za WIEEEELE piniendzy b) jest typem osoby ktora kocha sie uzalac nad soba c) widzialem 18 i 20 letnie laski ktore ciagnely takimi wozkami nie "palety " jak ty tylko SKRZYNIE szerokosci 1,5m.slugosci 1,5m i wysokosci 1,0m. pelne kapusty lub arbuzow i dawaly sobie rade .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Solidarność pracownicza? Strajkować się boicie to tak macie. Teraz jest XXIw ludzie w XIX nie bali się upominać o swoje prawa a wy pozwalacie sobie wchodzić na głowę. Są prawnicy, organizacje, związki ale dajecie po sobie jeździć i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ja to znam. W moim Auchan wszystkie wyżej opisane sytuacje wyglądają identycznie plus wiele, wiele innych nieprawidłowości, można by pisać książkę. Inspekcja pracy przychodzi zapowiadana, więc na czas kontroli wszystko wygląda cacy. A w papierach też wszystko pięknie bo pracują nad tym odpowiednie osoby, więc z zewnątrz wszystko wygląda prawidło, niestety tak nie jest. Kiedyś była głośna sprawa dotycząca Biedronki bo bardzo źle traktowali pracowników i jak zrobiono na nią publiczną, medialną nagonkę to ktoś się za to wziął i dopiero wtedy poprawiła się sytuację pracowników. Więc proszę nagłaśniajcie sprawę, zacznijcie o tym mówić głośno, a nie tylko prowadźcie rozmowy między sobą, im nas więcej ty większe szanse, że coś się zmieni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście art. pokazuje prawdę, ale niestety tak pracuje się w wielu miejscach, a w dzisiejszych czasach studia nie są gwarancją dobrej pracy. Nic dziwnego że Rael upadł jeśli jego pracownicy przychodzili sobie pogadać i się poobijać. Wykończony pracownik a co mają powiedzieć ludzie którzy pracują w Auchan 10, 15 lat i więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mansgerem. Potwierdzam. Wstyd mi, że w ten sposób traktuje się ludzi, przykład idzie od góry, managerów nie traktują wcale lepiej. Wszustko w ostatniej chwili i na wczoraj, wszystko źle (nigdy nie było żadnej pochwaly). Dyrektorzy to wyprane mózgi, bez szacuinku dla innych, panikarze ( jak ma przyjechać regionalny to ściągają każdego managera do pracy, a dzień wolny żeby oddać, nie ma kiedy). Brak konkretnego stanowiska, plany z kosmosu, ciągle zmiany zdania i wypieranie się w żywe oczy. Szok, że człowiek w ten sposób traktuje drugiego człowieka. Praca jest ciężka, ale odrobina szaacunku należy soe każdemu. Aaa i taki ze mnie manager jak... po prostu człowiek do bicia. Na kimś trzeba upuscic źle emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany,o mały włos tam bym pracowała,na szczęście trafiło mi się coś innego.Jeśli chodzi o Auchan w Lublinie,bywam tan dość często i to co mnie uderzyło to właśnie smutny personel.Panie na kasach miłe,ale w dziale pieczywo taka jakaś bitumja :( Wcale im się nie dziwię,bo z niewolnika nie ma pracownika.Muszę powiedzieć,że w obsłudze klienta raz zalatwialam reklamację i Pani mnie oobsługujący był SZALENIEmiły i kompetentny.Dziękuję! :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, moja siostra pracuje w Auchan i jak nigdy się nie skarżyła na to że ma obóz pracy. Nawet był taki moment że miała problemy a oni bardzo fer się zachowali. Więc może nie oczerniajcie tak tego supermarketu, bo bądź co bądź to dzięki niemu wiele z was ma prace. Nikt wam nie każe tam pracować, macie wolną rękę, zatrudnijcie się np. w Biedrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem te żałosne wypociny pseudo pracownika Auchan Lublin z którymi się nie zgadzam. Pracuję z siecią Auchan od kilkunastu lat. Jako przedstawiciel handlowy obsługiwałem Auchan Gdańsk i Bydgoszcz. W tym drugim pracowałem również na stanowisku Kierownika Punktu Accord i tworzone przeze mnie grafiki musiały być zgodne z kodeksem pracy co obecnie kontroluje Tempora (Elektroniczny kontroler czasu pracy pracowników). Zgadzam się z tym że obecnie nie można korzystać z prywatnych telefonów komórkowych gdyż wcześniej było to nagminnie wykorzystywane przez pracowników. Obecnie jestem zatrudniony w Auchan Lublin i jestem zadowolony z pracy. Atmosfera jest dobra i stosunek pracy koleżeński. Wielki szacun dla dyrektora który nie broi się żadnej pracy i pomaga gdy to konieczne. Moje prawa pracownicze nie są ograniczane i nie zmusza się mnie do pracy niezgodnej z kodeksem pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu: na Czechowie nie ma Tempory, wypowiadaj się na tematy o których masz pojęcie. A ciekawi mnie kim dokładnie jesteś, bo u nas nie ma nikogo kto ceni naszą dyrektorkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech pracownicy robią wszystko za górę.A oni siedzą i w stołki pierdzą, biorą kasę i nie pracują.Wyzysk tych najsłabszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auchan w Zielonej Górze. Najniższa krajowa po 2 latach pracy, łaskawa premia 100 zł buto za kwartał tj 33,30 za miesiąc BRUTTO) Człowiek zaiwania jak wół, łaskawie nie ma nadgodzin ale zwiększa się ilość zatrudnionych z firm zewnętrznych. Nie ma miesiąca by ktoś się nie zwalniał. Rotacje, więc po co te bajki o karierze i programach ścieżek zawodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ludzie sami się zwalniają bo nie wytrzymują tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych pierdół nie czytałem. Może to miał być artykuł na prima aprilis ? Tak jest rzekomo strasznie, tak łamane prawa a kontrole inspekcji pracy tego nie potwierdzają. Anonimowo to można każdego tak oczerniać a zwłaszcza jak się pracuje w konkurencji... A może to jakiś pracownik dawnego REALa musiał w końcu wziąć się do roboty i przeżył szok że trzeba pracować? Skoro tak strasznie w tym Auchan to dlaczego nie pójdzie do biedronki pracować? Albo do ochrony za 5 zł za godzinę na umowę zlecenie? Załosny artykuł jak i portal który go opublikował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...